• Live chat
  • Facebook
  • Google Plus
  • rss

Karrier - Windows Server rendszermérnök és Office IT Rendszergazda

Mi, a DoclerHolding 500 fős csapata webes szolgáltatások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozunk. Bővülésünknek köszönhetően itt a lehetőség, hogy kipróbáld magad az alábbi pozícióban

Feladatok és felelősség:

  • Számítógép felhasználók napi problémáinak megoldása
  • Windows Server rendszermérnöki üzemeltetési feladatok ellátása hoszting ügyfelek részére
  • Active Directory adminisztrálása, üzemeltetése
  • Új munkaállomások és egyéb hardver eszközök üzembe helyezése, beállításainak elvégzése
  • Szoftverkarbantartás Microsoft környezetben
  • Windows virtualizációs platform üzemeltetése
  • SharePoint, valamint Exchange Server adminisztrálása

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, kiegészítő juttatások
  • Lehetőség, hogy megismerd a legújabb Microsoft szervereket
  • Részvétel egy nagyvállalati szerver park üzemeltetésében
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy komplex technológiai környezetben: SCCM, SharePoint, Nod32, Exchange stb. szerverek
  • Kiváló légkör, jó hangulatú csapat
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Sportolási lehetőségek: csocsó, ping-pong, foci, darts, streetball
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • Minimum két éves Windows Server, Hyper-v, SQL, Exchange rendszergazdai tapasztalat
  • Ms Windows 2012 Server, Active Directory ismerete
  • Ms Windows 7/ Windows 8 operációs rendszerek alapos ismerte
  • Több számítógép egyidejű konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • MS irodai szoftverek magas szintű ismerte (MS Office)
  • LAN ismeretek, nyomtató beállítások ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SharePoint Server ismerete
  • Exchange Serverüzemeltetési ismeret
  • System Management Service ismerte
  • Configuration Manager ismerete
  • 50 főnél nagyobb szervezetben szerzett rendszergazdai tapasztalat
  • Nyitott, rugalmas gondolkodásmód

Munkavégzés helye:

Budapest, 1101 Expo tér 5-7.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a meghírdetett pozíció, jelentkezésedet és önéletrajzodat a cv@doclernet.hu címre juttasd el.