• Live chat
  • Facebook
  • Google Plus
  • rss

Karrier - Kereskedelmi asszisztens

A DoclerNet Hosting Kft. a Docler Holding szerver hoszting üzletágra specializálódott szolgáltatója saját magyarországi ultramodern adatközponttal. Dinamikus bővülésünkhöz, és további ambiciózus növekedési terveink megvalósításához keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi és irodai asszisztens

Feladatok:

  • A Kereskedelmi vezető napi munkájának támogatása
  • Adminisztrációs teendők ellátása: beérkező esetleges ügyfélproblémák kezelése, adatváltozások átvezetése, szolgáltatás és szerződés átruházás, ill. szolgáltatás felmondások kapcsán, valamint szolgáltatás bővítések adminisztrációja
  • Havi számlázással összefüggő feladatok ellátása ügyfelek felé
  • Kintlévőség kezelés –– a határidők lekövetése, felszólítások kiküldése és szolgáltatás korlátozások adminisztrálása
  • Konkurenciafigyelés, piackutatás
  • Értékesítési folyamatok, termékismeret és szolgáltatás portfólió magabiztos elsajátítása a betanulási folyamat végére
  • Ügyfélkör folyamatos fejlesztésében részvétel
  • Ajánlatok, szerződések, személyes tárgyalások előkészítése
  • Hoszting operátori munkabeosztás elkészítése, adminisztrálása

Elvárások:

  • Minimum 1 éves értékesítési asszisztensi munkatapasztalat szolgáltatói iparágban
  • Műszaki attitűd (ICT iparág)
  • Értékesítési tanulási hajlandóság
  • Jó tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Magabiztos MS Word, PowerPoint, és Excel felhasználói ismeret
  • Határozott fellépés, önálló, precíz személyiség
  • Nagyfokú rugalmasság, elhivatottság

Előny:

  • Értékesítési tapasztalat
  • MS Dynamics CRM ismeret
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hoszting szolgáltatásokban szerzett tapasztalat
  • B kategóriájú járművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Tanulási és fejlődési lehetőség adatközponti szolgáltatásokban évtizedes tapasztalattal rendelkező csapattól
  • Rugalmas, lendületes, jókedvű csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Sportolási és rekreációs lehetőségek irodaházon belül
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

Önéletrajzot a következő e-mail címre kérjük küldeni – Doclernet Hosting kereskedelmi asszisztens tárgy megjelöléssel:  cv@doclernet.hu