• Live chat
  • Facebook
  • Google Plus
  • rss

Karrier - Hoszting operátor

Hoszting operátor (folyamatos munkarendben)

Feladatok és felelősség:

  • Linux alapú (Debian GNU/LINUX), beparaméterezett szerverek és az ezen futó webes alkalmazások működésének nyomon követése, figyelése
  • Üzemszerű működéstől eltérő esetek továbbítása a Rendszergazdák felé
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, email-ben, személyesen
  • Technikai ügyfélszolgálat – hívások fogadása, magyar és angol nyelven
  • Ügyfelek kérdéseinek, kéréseinek megválaszolásának nyomon követése
  • Szerverteremben elhelyezett gépek napi ellenőrzése, klíma berendezés ellenőrzése
  • Szerverteremben elhelyezett ügyfél és saját szerverek mozgatása

Amit ajánlunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban
  • Modern irodai környezet

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Pályakezdő esetében Linux rendszergazdai OKJ-s végzettség
  • 1-2 éves Linux operátori, rendszergazdai tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, precíz munkavégzés
  • Folyamatos munkarend
  • Ügyfél-centrikus szemlélet
  • Társalgású szintű - írásban és szóban érthető - angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hoszting környezetben eltöltött korábbi munkakör
  • Domain regisztrációs tapasztalat
  • Admin panelek ismerete (Cpanel, IspConfig)
  • Remote management

Munkavégzés helye:

Budapest, 1101 Expo tér 5-7.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a meghírdetett pozíció, jelentkezésedet és önéletrajzodat a cv@doclernet.hu címre juttasd el.